Ярмарок Вакансій 2018

Шановні випускники. Ось ви вже майже на порозі завершення навчального року та отримання довгоочікуваного диплому. А далі що? Мабуть, кожен із майбутніх випускників уже поставив собі це запитання. А відповідь очевидна і породжує нові питання.

2018 05 08 Yarmarka NPU

Пошук першого робочого місця. Але як його шукати? Хто тут зможе допомогти? Звичайно ж, рідна альма-матер. Для того, щоб відповісти на всі вище згадані запитання, а також познайомитися з потенційними роботодавцями і поспілкуватися з ними щодо вимог та особливостей роботи на певній посаді кожного року Національний педагогічний університет влаштовує Ярмарок вакансій.

Цього року за розпорядженням ректора НПУ імені М.П. ДрагомановаВіктора Андрущенка Ярмарок Вакансій буде традиційно організований керівником Навчально-методичного центру Taras Olefirenko та його співробітниками 15 травня 2018 року з 11:00 до 14:00 у студентському дворику центрального корпусу університету (м. Київ, вул. Пирогова, 9).

Запрошені потенційні роботодавці для педагогічних та непедагогічних спеціальностей чекатимуть саме на тебе – креативного, цілеспрямованого та перспективного молодого фахівця.

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова запрошує всіх студентів !!!