Виїздне лабораторне заняття

2017 11 22a

26 жовтня 2017 року відбулося чергове (виїздне) лабораторне заняття з курсу "Основи інклюзивного освіти" зі студентами 31 ПО та 32 ПО (викладачі доцент Сасіна Ірина Олександрівна, доцент Войтюк Юрій Олександрович кафедра тифлопедагогіки факультет корекційної педагогіки та психології).

Цього разу заняття відбулося на базі Навчально-виробничого підприємства #2 Українського товариства сліпих. Особливо вразила студентів робота незрячих в цеху на виробництві щіток. Відбувся активний діалог з працівниками, особливо з молоддю.

Інклюзивна освіта – гнучка індивідуалізована система навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах масової загальноосвітньої школи за місцем проживання. Навчання відбувається за індивідуальними навчальними планами та забезпечується медико-соціальним та психолого-педагогічним супроводом. Інклюзивна освіта передбачає створення освітнього середовища, яке б відповідало потребам і можливостям кожної дитини, незалежно від особливостей її психофізичного розвитку.
Інклюзивне навчання означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання, в загальноосвітніх класах, в яких в разі необхідності їм буде надаватися підтримка як у навчальному процесі, так і з перепланування школи, класів, програм і діяльності з тим, щоб всі учні без виключення навчалися і проводили час разом.

2017 11 22b

А ще раніше 5 жовтня 2017 року ці ж студенти відвідали Міжнародний туристичний салон «України» - UITM`2017 семінар «Туризм для всіх: створення інфраструктури для людей з інвалідністю»;

2017 11 22c
Наступне лабораторне заняття відбудеться в Центрі психологічної допомоги "Рівновага"