Макаренко Алла Ігорівна

 Алла Ігорівна Макаренко

Кандидат педагогічних наук,

доцент (2013 рік).

спеціальність 13.00.02 – теорія і методика навчання (технічні дисципліни), 2011 рік, 

Закінчила магістратуру педагогічно-індустріального факультеті Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Технології виробництва (обробка металів різанням)” та здобула кваліфікацію викладача технічних дисциплін; вчителя виробничих технологій і основ виробництва (менеджменту), креслення, безпеки життєдіяльності Кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни) з 2011 року. Тема дисертації: «Інтеграція техніко-технологічних знань і умінь майбутніх учителів трудового навчання у процесі вивчення виробництва й обробки конструкційних матеріалів» Викладає навчальні дисципліни: матеріалознавство, виробництво й обробка конструкційних матеріалів, металознавство, стандартизація, управління якістю та сертифікація. Керує виробничою технологічною практикою студентів, написанням дипломних та магістерських робіт за спеціалізацією "Автомобільний транспорт та безпека дорожнього руху". Є членом Державної атестаційної комісії освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр". З поточного року почала керувати підготовкою аспірантів. Працює в університеті з 2001 року. Автор 30 наукових праць. У 1995 році закінчила Корсунь-Шевченківське педагогічне училище. 

Працювала вчителем трудового навчання в міській загальноосвітній школі № 5. У 2001 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання». З 2001 року завідувач лабораторій кафедри технічних засобів навчання, у 2001 році переведена на посаду викладача кафедри трудового навчання і креслення. З 2007 року – старший викладач кафедри загально-технічних дисциплін. Нагороджена грамотами НПУ ім.М.Драгоманова. Автор низки вузівських навчальних програм, методичних розробок та наукових статей присвячених проблемам виробництва й обробки конструкційних матеріалів та технології навчання технічних дисциплін.

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%
Paint.NET - 16.7%
Picasa - 10%

Total votes: 30
The voting for this poll has ended on: 25 лют. 2018 - 00:00

адміністрація загальноосвітньої школи № 173 м. Києва запрошує на роботу учителя трудового навчання (обслуговуючі види праці) з навантаженням на повну ставку (або 0,5 ставки - за бажанням).

Контактна особа - Куліна Наталія Василівна (тел: 063-332-47-31).