Робота експертної комісії

2018 06 28 02Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1143-л від 13.06.2018 р. «Про проведення акредитаційної експертизи» у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова експертна комісія у складі:
Торубара Олексій Миколайович
декан технологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, голова комісії;
Білевич Світлана Вікторівна
доцент кафедри педагогіки і методики технологічної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, кандидат педагогічних наук, член комісії.

З 25 червня по 27 червня 2018 р. розглянула подану НПУ імені М.П.Драгоманова акредитаційну справу та провела безпосередньо на місці експертне оцінювання відповідності освітньої діяльності закладу державним вимогам до акредитації з підготовки студентів за освітньо-професійною програмою з підготовки бакалаврів напряму 6.010104 «Професійна освіта (Деревообробка)» (спеціальності 015 «Професійна освіта. Деревообробка» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка»).

Фото до події