ІІ семестр 2017/18 н.р.

Бакалаврат:

* Технологічна освіта:

1 курс2 курс3 курс4 курс.

* Професійна освіта:

1 курс2 курс3 курс4 курс.

Магістратура:

* Технологічна освіта:

1 курс

Оновлено 19.02.2018 р.

2018 02 13 Dzvinok

qr-код факультету

generator qr

V Міжнародна науково-практичній конференції пам’яті член-кореспондента НАПН України В.К.Сидоренка,«Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку»

2018 03 23 SVK baner

Шановні колеги!

24 березня 2018 року відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція пам’яті член-кореспондента НАПН України В.К.Сидоренка «Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку».

Адреса проведення: м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 231.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку графічної підготовки студентів, учителів технологій і креслення, педагогічних кадрів для професійної освіти, вдосконаленню теорії і практики навчання кресленню в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, а також профорієнтаційної роботи з молоддю:

• роль і місце графічної підготовки у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців у галузі професійної і технологічної освіти;
  • теорія і практика викладання графічних дисциплін у закладах освіти України;
  • перспективи графічної підготовки молоді в освітніх навчальних закладах;
  • інформаційне забезпечення графічної підготовки в закладах освіти України;

До участі у конференції запрошуються викладачі вищих та професійно-технічних навчальних закладів, науковці, фахівці-практики, докторанти, аспіранти, вчителі, методисти.

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.

Заявку на участь у роботі конференції (Додаток 1) просимо надіслати до 1 березня 2018 р. на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (секретар кафедри Теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки Наталія).

Телефон для довідок (044) 403-13-35;

Статті будуть опубліковані у збірнику наукових праць “НАУКОВИЙ ЧАСОПИС НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА. Серія 13 Трудова та професійна підготовка” та тези доповідей у збірнику матеріалів конференції.
Матеріали аспірантів та пошукувачів приймаються з відсканованою рецензією наукового керівника чи іншої особи, що має науковий ступінь та вчене звання (підпис має бути засвідчений печаткою відділу кадрів).

Інформаційний лист