ІІ семестр 2017/18 н.р.

Бакалаврат:

* Технологічна освіта:

1 курс2 курс3 курс4 курс.

* Професійна освіта:

1 курс2 курс3 курс4 курс.

Магістратура:

* Технологічна освіта:

1 курс

Оновлено 19.02.2018 р.

2018 02 13 Dzvinok

qr-код факультету

generator qr

ІІХ Міжнародна науково-практична конференції пам’яті академіка Д.О.Тхоржевського «Трудове навчання та технології: сучасні реалії та перспективи розвитку»

2018 03 24 DOT baner

Шановні колеги!

23 березня 2018 року відбудеться ІІХ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті академіка Д.О.Тхоржевського «Трудове навчання та технології: сучасні реалії та перспективи розвитку».

Адреса проведення: м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд.231.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку трудового навчання, креслення та технології, підготовки майбутніх учителів трудового навчання, технологій і креслення, вдосконалення теорії і методики допрофесійної і професійної підготовки молоді, а саме:

• теорія, практика, досвід підготовки майбутнього вчителя трудового навчання та технологій; педагога професійного навчання;
  • науково-методичні основи проектно-технологічної діяльності в освітньому навчальному закладі;
  • графічна підготовка вчителя трудового навчання та технологій і педагога професійного навчання;
  • педагогічні технології в освіті.

До участі у конференції запрошуються викладачі вищих та професійно-технічних навчальних закладів, науковці, фахівці-практики, докторанти, аспіранти, вчителі, методисти.

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.

Заявку на участь у роботі конференції (Додаток 1) просимо надіслати до 1 березня 2018 р. на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (секретар кафедри Теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки Наталія).

Телефон для довідок (044) 403-13-35;

Статті будуть опубліковані у збірнику наукових праць “НАУКОВИЙ ЧАСОПИС НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА. Серія 13 Трудова та професійна підготовка” та тези доповідей у збірнику матеріалів конференції.

Матеріали аспірантів та пошукувачів приймаються з відсканованою рецензією наукового керівника чи іншої особи, що має науковий ступінь чи/та вчене звання (підпис має бути засвідчений печаткою відділу кадрів).

Інформаційний лист